Blog > Komentarze do wpisu
czy to na pewno wiosna?

Zima rozgościła się na dobre, śniegu przybywa, a straszą jeszcze wielkimi mrozami. Chyba w ciągu tygodnia, a więc do świąt nie stopnieją taakie śniegi:

czy to aby wiosna?

Nie pozostaje nic innego jak chronić się przed zimnem. Jeszcze jeden szaliko-otulacz w kolorkach omszałego kamienia:

wełna szetlandzka z odzysku

Każdy kolor lepszy od tej już porażającej bieli:

wełna szetlandzka z odzysku

Szalik jest długi ( w poziomie) czyli po prostu szeroki ,15 powtórzeń motywu z szala "shetland shell", pozwala na trzykrotne owinięcie :

wełna szetlandzka z odzysku

Wzór bardzo  mi się spodobał (na ravelry jest darmowy). Miałam zastosować szersze pasy (cały wzór w jednym kolorze) i pewnie byłoby lepiej , ale jest jak jest, pruć nie będę, najwyżej zrobię jeszcze jeden. W następnym wpisie podam wzór po polsku, fajnie się go robi, pruje się podwójne narzuty i "muszelka"wygląda jakby była robiona szydełkiem.

A teraz jeszcze pomalowana chustka:

Prawda jak pięknie ją zmarnowałam?

czwartek, 21 marca 2013, cicha1

Polecane wpisy

  • jedwabny sweterek

    Jeden z nielicznych wykończonych tego lata i noszonych!!! projektów: Powstawał w bólach, bo "z głowy", ale jestem nawet zadowolona. Tył dłuższy: po bokach po d

  • sweterek od przyjaciela

    Może prawdziwiej byłoby z przyjaciela, ale to jakoś głupio brzmi. Oczywiście dotyczy sweterka z psiej sierści, o której było w poprzednich wpisach. Długo szukał

  • niebiesko i granitowo

    najpierw na niebiesko: skończona narzutka typu paris , brakowało czegoś takiego w mojej garderobie: Włóczka Diva Alize- mikrofibra, druty 3mm. Wyszło 3 moteczki

Komentarze
2013/03/21 11:46:04
szal przecudnej urody :) chyba się przyda :) my robimy testy czy da sie ulepić bałwana z jajowej formy ... w końcu to Wielkanoc :)
-
2013/03/22 14:39:01
Agpagp - bardzo dziękuję :) Przyda się, przyda ten szalik, jutro ma być 20-stopniowy mróz, to jeszcze czapkę dorobię . A widzę, że śniegiem nie tylko u nas zasypało. Pozdrawiam :)