Blog > Komentarze do wpisu
spotkanie

   Wiem, że wakacje, straszne upały itp., ale jeśli ktoś znajdzie wolną chwilkę to serdecznie zapraszam jutro na spotkanie. Będę od 14  i mimo tego żaru, z wełnianym sweterkiem. Nie mogę się już doczekać, bo mam "wakacje w domu", więc chwila odpoczynku bardzo mi się przyda.

   Domowy kierat nie bardzo sprzyja odpoczynkowi, zwłaszcza, że co rusz pojawiają niespodziewane "atrakcje" jak np. chora psia łapka:

chora psia łapka

      Zwierzak cierpi, nie bardzo da sobie pomóc - frustrujące.

Do opisania sporo książek, gotowe robótki też czekają na fotki, może po niedzieli w końcu się uda.

A teraz letni akcent dla "chałwożerców"- ulubiona słodycz w lżejszym wydaniu:

w lodowej wersji

Śmietankę kremówkę ubić, dodać pokruszoną chałwę, poubijać jeszcze chwilę, zapakować w pojemniczki i zamrozić. Podawać z ulubionym syropem. Proporcje dowolne, u mnie 400ml śmietanki, 250g chałwy. Kto lubi "słodziej" może dodać więcej chałwy. Deser świetny, smak chałwy zachowany, a jednak trochę mniej zakleja a przy tym orzeźwia. Polecam :)

piątek, 09 sierpnia 2013, cicha1

Polecane wpisy

  • poczytajki czytadełka

    Uzupełniając czytelniczy miniony rok: 12.Nassim Nicholas Taleb - "Antykruchość. O rzeczach, którym służą wstrząsy"- tytuł w zasadzie mówi wszystko, ale warto pr

  • poczytajki czytadełka

    Miał być koniec, ale zaczęłam na tym blogu rok książkowy, więc przynajmniej ten temat będę tu kontynuować 3.Julia Alvarez - "Czas motyli"- sfabularyzowana opowi

  • czyżby koniec ?

    Prawdopodobnie to ostatni wpis w tym miejscu,bo chyba??? przeniosę się na blogspot. Nie piszę na pewno, bo jakoś nie lubię pożegnań i rozwiązań ostatecznych. Na

Komentarze
2013/08/09 14:53:18
Oczywiście będę... a zwierzaczki się męczą.. jak ludzie na tym upale, a Twój jeszcze dodatkowo.. oby szybko wyzdrowiała łapka :)
-
2013/08/09 18:43:52
oooo kudłaty ma chorą nóżkę ojej :(
Ja już zaczynam płakać że nie będę mogła być osobiście - ale będę z Wami duchem
-
2013/08/09 21:44:16
Jolu- ale się cieszę, że będziesz, bo wygląda, że skład będzie mocno okrojony. Do zobaczenia :)
Madziu - nic Ciebie nie zastąpi, ale wsparcie nawet w tej formie się przyda, bo frekwencja zapowiada się wakacyjna. Odpoczywaj i zbieraj wiadomości na relację, bom ciekawa, co w świecie :)
-
2013/08/09 21:49:32
i ja....i ja będę :)))
-
2013/08/09 22:10:19
Basiu - super, bardzo się stęskniłam. Do zobaczenia!